cca 1914 Bécs katonai térképe, kiadja a K.u.k. Militärgeographisches Institut, hajtott, 61x48 cm / cca 1914 Military map of Vienna, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 61x48 cm
1937 Carta dello stato delle strade, inverno-primavera 1937, Reale Automobile Club d'Italia. 50 olasz város autóstérképe, füzet formátumban, kissé megviselt állapotban
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1743 Homann Heredibus: A Sváb Hercegség térképe Circuli Sveviae Mappa ex subsidiis Michalianis delineata... Színezett rézmetszet. / 1743 Homann Heirs: Map of Württemberg and the Swabish principality. Colored etching 55x52 cm