Térképek Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1114719
12534
244
Maps
Á.T.I Kisatlasz.Á(llami) T(érképészeti) I(ntézet) kisatlasz. Földrajzi leírás. Statisztikai adatok. 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép. Névmutató 30 ezer helynévvel. 32 számozott térk. (színes, kétoldalas),2 sztl. lev. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopottas egészvászon kötésben. 1083790
12535
244
Maps
cca 1910 Bacon's Excelsior vászon Európa térkép az időzónákkal / cca 1910 Vintage map of Europe on canvas 100x70 cm 1067581
12536
244
Maps
1904 Homolka József: Magyarország, valamint Horváth és Szlavónország vászonra kasírozott térképe, rossz állapotban 120x100 cm 976142
12537
244
3400
Maps
cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm 965723
12538
244
Maps
1950 Európa ás Ázsia politikai térképe, a Szikra Könyvkiadó kiadása, 1:18000000, néhol kicsit szakadt, 119,5×80,5 cm 926325
12539
244
30000
Maps
1777 Fancois Santini: Cercle D'Autriche qui Comprend L'Archiduce D Autriche divide en ses huit Quartiers et la haute Partie du Duche de Stirie. Ausztria térképe, rajta részben az Őrség is. Rézmetszet. / Map of Austria and Burgenland. Etching. Venise 1777. 52x68 cm 941996
12540
244
5500
Maps
1885 Petermanns Geographische Mitteilungen, Band 31. Gotha, Justus Perther Verlag. 20 db vegyes, főleg Afrika tematikájú érdekes, részletes térképlap, különféle méretekben, az elején és a végén hiánnyal. 947337
12541
244
5500
Maps
1940 Magyarország postajárati térképe: A nyugati országrész. Klösz György műintézetéből 90x110 cm 1083806
12542
244
Maps
1845 C. F. Weiland: Hannoveri királyság térképe. Nagyméretű, rézmetszet. / Large map of Kingdom of Hannover. Large etched map. 70x60 cm 1084417
12543
244
Maps
Budai hegyek. Kirándulók Térképe 1. sz. M. Kir. Állami Térképészet. Hajtásoknál kis szakadások, egyébként jó állapotban. 60x80 cm 980542
12544
244
Maps
cca 1930 Schmidt Tibold: Európa politikai térképe. Nagyméretű. Magyar Földrajzi Intézet kiadása. Irredenta idézettel. 112x120 cm 942074
12545
244
Maps
1942 Budapest térkép Mercator-vetületben, titkos minősítéssel, M.Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 100x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft