Bolhapiac Tételek száma: 439
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1161421
11525
245
Flea Market
Magyarcsák Mária (?-?): Dekoratív, gazdagon díszített, bélelt, réz ékszertartó doboz, jelzett, d: 11 cm, m: 16 cm 1161331
11526
245
Flea Market
Hatkarú elektromos bronz csillár, (nem próbáltuk ki) d:51 cm 1161300
11527
245
Flea Market
Szaruból készült vitorlás, fa árbocokkal, m:35 cm, h:43 cm 1162027
11528
245
Flea Market
cca 1935 Continental írógép, eredeti tokban Esztétikailag, műszakilag közepes állapotban. 1161365
11529
245
3200
Flea Market
Réz mozsár törővel, m:10,5 cm, m:23 cm 1160866
11530
245
Flea Market
Sakk, 38×38 cm sakktábla, hiánytalan, apró lepattanással 1161618
11531
245
Flea Market
Vegyes bolha tétel: pipacsmintás Thun cseh porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 26,5 cm + kisméretű porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 3 cm + kisméretű fém-alabástrom asztali dísz, m: 9 cm 1161568
11532
245
Flea Market
Nagyon vegyes bolha tétel: zsebrádió, fényképezőgép, könyvek, nyomtatványok, kisméretű pipa, stb. 1161973
11533
245
Flea Market
Szőlő mintás réz tál közepén Fragonard képpel, matricás kerámia, d:13 cm, az egész tál d:26 cm 1161913
11534
245
Flea Market
Dekoratív kézi tükör, üveg-fa, akasztható, 31×16 cm 1161682
11535
245
Flea Market
Drasche Porcellán Fayencegyár, Köszénbánya s Téglagyár Társulat Budapesten patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, m:16 és 26 cm/ Large vintage pharmacy mortar and pestle 1163518
11536
245
Flea Market
Antik Quahtat illatosító készülék, réz, javított h: 39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft