1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes bolha tétel: pipacsmintás Thun cseh porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 26,5 cm + kisméretű porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 3 cm + kisméretű fém-alabástrom asztali dísz, m: 9 cm