Bolhapiac Tételek száma: 439
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1158279
11489
245
Flea Market
Türkiz és korall kövekkel díszített fülbevalópár angyalos függővel 1161849
11490
245
Flea Market
cca 1920 Le Khédive egyiptomi cigarettásdoboz / Egyptian cigarette box, 15x10x3,5 cm 1162730
11491
245
Flea Market
Különböző lencsék bőr dobozban,4db, 9x13x4cm 1162721
11492
245
Flea Market
Berakásokkal és gyöngyökkel díszített, keleti, füstölő tartó, réz, 29x3x3cm 1160567
11493
245
Flea Market
Gruss aus München fém levélnehezék, 8×9 cm 1160812
11494
245
Flea Market
Pálmafa, festett ón, m:12 cm 1162734
11495
245
Flea Market
Különböző lencsék bőr tokban,5db, 8x4cm 1162741
11496
245
Flea Market
cca 1970 Aranyozott öngyújtó, 7x3cm 1160761
11497
245
Flea Market
Csipkeveréshez használt faragott és festett eszköz (2db), egyik fej sérült, h:15 cm 1160600
11498
245
Flea Market
Kézzel faragott kagyló, "Wörthersee" felirattal, 5×8 cm 1159100
11499
245
Flea Market
Tungsram Halogen MR16 50mm, 1500, izzók, 4db, eredeti bontatlan csomagolásban 1160577
11500
245
Flea Market
Ruhadíszek, textil, összesen: 7 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft