Cserkész Tételek száma: 7
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1161085
12719
245
Scout
cca 1925 Meghívó a Zrínyi cserkészcsapat estélyére 1160575
12720
245
Scout
Badeni német cserkészplakett, Stamm "Armer Konard", Schorndorf, réz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 7×6 cm 1163074
12721
245
Scout
1934 2 db Rákospalotai cserkész meghívó cserkészbálra 1161092
12722
245
Scout
1930 Pro patria cserkészcsapat farsangi jelmezestély meghívó 1163392
12723
245
Scout
1935 Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Szerk.: Temesy Győző. Bp., Magyar Cserkésszövetség. Kopott, sérült papírkötésben, számos érdekes írással. 975809
12724
245
Scout
1930 Cserkész emléklap: A Stadler Nándor-raj 1927 évi mozgótáborban legjobban bevált újoncnak járó emléklap. 17,5x23cm 1063595
12725
245
Scout
cca 1970 Korabeli fotó: Vietnami cserkészek,jelzés nélkül, 17x24cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft