Festmények és grafikák Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1149831
10120
245
Somlai Vilma (1938-2007): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm 1048158
10121
245
A. Sveet jelzéssel: Vitorlások a tengeren. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 40×50 cm 1161793
10122
245
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, sérült, 40x50cm 514710
10123
245
9500
Swierkiewicz Róbert (1942-): Csillag néz... II., szerigráfia, jelzett, viseltes állapotban, 50x65cm 1159372
10124
245
Swierkiewicz Róbert (1942-): Önportré. Rézkarc, papír, jelzett, 13×12 cm 1159379
10125
245
Swierkiewicz Róbert (1942-): Pierrot 1967. Rézkarc, papír, jelzett, 22×15 cm 1164050
10126
245
Szabó jelzéssel: Vadászkutya. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1157588
10127
245
Gy.Molnár István (1933-): Munkástanács ülése 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1157438
10128
245
Szalay Lajos (1909-1995): Petőfi. Szita, papír, jelzett a szitán, üvegezett keretben, 40×60 cm 1157099
10129
245
Szász jelzéssel: Arcok III. Vegyes technika, papír, 19×10 cm 1157098
10130
245
Szász jelzéssel: Arcok II. Vegyes technika, papír, 19×10 cm 1157095
10131
245
Szász jelzéssel: Arcok I. Vegyes technika, papír, 19×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft