Festmények és grafikák Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1164041
245
28000
Aba jelzéssel: Caja. Olaj, fa lemez, keretben, 70×80 cm 1161991
10001
245
Arató István (1922-2010): Utcafront, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm 1161990
10002
245
Arató István (1922-2010): Házak, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×27,5 cm 1158178
10003
245
Ács jelzéssel: Faluhatár. Tempera, karton, 21×27 cm 1158119
10004
245
Ács jelzéssel: Erdőszéli fák. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 53×46 cm 1157572
10005
245
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1139991
10006
245
Balázs Gyula (1928-2012): Tanya és szántóföld. Olaj, fa lemez, jelzett, ablak keretben, 17×24 cm 1162330
10007
245
32000
Balla jelzéssel: Legelő. Olaj, karton, üvegezett keretben, 36×48 cm 1155761
10008
245
Barczy Pál (1933-2003): Munkástömegek a szovjet pavilon előtt. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1158252
10009
245
Bánfalvi Gyula: Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1158257
10010
245
Bánfalvi Gyula: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1158277
10011
245
Bánfalvi Gyula: Hazafelé a téli erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft