Festmények és grafikák Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1159741
10157
245
Olvashatatlan jelzéssel: Ábrándozó lány. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 50×70 cm 1164059
10158
245
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Sorrento. Olaj, vászon (sérült), keretben, 60×80 cm 1164065
10159
245
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon (sérült), keretben, 80×60 cm 1158357
10160
245
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok a fánál. Olaj (sérült), farost, 42×39 cm 1158345
10161
245
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db tanulmányrajz, Szén, papír, felcsavarva, 56×40 cm 1139038
10162
245
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 40×100 cm 1113433
10163
245
Olvashatatlan jelzéssel: Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861). Olaj, vászon, foltos, keretben, 50×40 cm 1062772
10164
245
Olvashatatlan jelzéssel: Münchner Volsänger und Volksleben 1912. Grafit, karton, foltos, 52×37 cm 1158214
10165
245
Olvashatatlan jelzéssel: Csónak. Olaj, rétegelt farost, 45×40 cm 1158205
10166
245
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm 1158336
10167
245
Olvashatatlan jelzéssel: Barátnők. Szén, papír, 56×42 cm 1044501
10168
245
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a földeken. Vegyes technika, vászon, jelzett, 30x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft