Festmények és grafikák Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1157741
10096
245
Négeli jelzéssel: Vitorlások lehúzott vitorlákkal. Olaj, vászon, 47×60 cm 1162333
10097
245
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Hajók a Dunán. Olaj, karton, jelzett, keretben, 10×58 cm 1149833
10098
245
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csajok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×30 cm 1149832
10099
245
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm 1163989
10100
245
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, 14×10 cm 1163976
10101
245
Novotny jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 31×44 cm 1163867
10102
245
Nyervucz József: Fakitermelő, másik lapon női portré, szén, papír, egyik jelzett, 39×25 cm 1157301
10103
245
Opaterny Flóris (?-?): A kőszegi ágostai hitvallású evangélikus templom, elemi iskola és paplak, a teljes kiépítés után, tus, papír, jelzett, tetején szakadással, 26×37,5 cm 1157829
10104
245
ÓR. jelzéssel: "Gulyás-főzés a szőlőben" 1932, vegyes technika, jelzett,papír, 9x14cm 1160343
10105
245
Pászk jelzéssel: Falusi házak. Olaj, farost, 36×45 cm 1162581
10106
245
Pásztor jelzéssel: Lány mandolinnal. Olaj, vászon, 80×60 cm 1075696
10107
245
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék I. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft