Nagy Zoltán (1916-1987): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/245/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200316/Nagy-Zoltan-1916-1987-Onarckep-Rezkarc-papir-jelzett-9C3976-cm~II1157506
1157506
10090
245
Leírás: Nagy Zoltán (1916-1987): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6 cm
: ekb