Szalay Lajos (1909-1995): Petőfi. Szita, papír, jelzett a szitán, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/245/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200316/Szalay-Lajos-1909-1995-Petofi-Szita-papir-jelzett-a-szitan-uvegezett-keretben-40C39760-cm~II1157438
1157438
10128
245
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,22 EUR , 22,86 USD
Leírás: Szalay Lajos (1909-1995): Petőfi. Szita, papír, jelzett a szitán, üvegezett keretben, 40×60 cm
: vörös_iván