Újváry jelzéssel: Betakarítás. Olaj, vászon, 35×49 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/245/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200316/Ujvary-jelzessel-Betakaritas-Olaj-vaszon-35C39749-cm~II1163750
1163750
10145
245
Leírás: Újváry jelzéssel: Betakarítás. Olaj, vászon, 35×49 cm
: ttg