13868.
245. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
46 000 Ft
119,17 EUR, 131,43 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromoÂliÂtográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbÅ‘r kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák