13874.
245. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromoÂliÂtográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbÅ‘r kötésben. Néhány kötet gerince sérült, de a legtöbb ép, néhol kopásokkal. A sorozatban benne az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák