2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Az otthon és gazdasága. Tanácsadó a családi ház építésének, felszerelésének, kert- és állatgazdaságának kérdéseiben. Szerk.: Gombocz Endre. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Érdekes írásokkal, szövegközti illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.