Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860.
Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, fiókhálózati térképekkel, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Internationaler Graphischer Muster-Austausch des Deutschen Buchdrucker-Vereins. Dritter Jahrgang. Leipzig, 1891, W. Drugulin. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincnél szakadt, fém zárócsat hiányzik, 234 színes dekoratív táblával, kopottas állapotban / half leather binding, with some damage in the spine, medium good condition