Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Degen, Arthur: Esperanto lernolibro por popollernejoj. Unua parto: 1a kaj 2a lernjaro. Leipzig, 1930, Ferdinand Hirt & Sohn. Eszperantó nyelvkönyv, számos képpel, érdekességgel. Kicsit kopott papírkötésben, egy helyütt apró szakadással, egyébként jó állapotban.
Zamenhof, L. L.: Lingvaj respondoj (plena kolekto). Letero pri la deveno de esperanto. Paris, 1925, Esperantista centra librejo. Kissé megviselt papírkötésben, kis sérüléssel.