13462.
245. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
3 600 Ft
G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, szakadt, színezett lapszélek, kopottas állapotban.