13470.
245. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
6 000 Ft
Természettudományi Közlöny. Szerk.: Szily Kálmán et al. 18. köt. Bp., 1886, Pesti Lloyd Társulat. Teljes évfolyam egybekötve, kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.