19042.
245. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Art deco Omega ezüst (Ag.) zsebóra, másodperc mutatós, nielló díszítéssel, kopott zománc, sérült számlap, működik, jelzett, bruttó:82 gr. / Omega pocketwatch, works fine, silver with enamel