Porcelán Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1162974
11142
245
Ágaskodó ló, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:31 cm, h:27 cm 1162960
11143
245
Parlagi kecske, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:30 cm, m:17,5 cm 1157977
11144
245
6 db porcelán tojástartó aranyos figurákkal, matricás, apró hibával, jelzés nélkül, m: 5,5 cm 1158226
11145
245
4800
Kék-fehér-arany színű orosz porcelán reggeliző készlet, hiányos, jelzett 1157092
11146
245
Kínai talpas kínáló, részben kézzel festett, repedéssel, jelzés nélkül, m:11 cm, d:23 cm 1159507
11147
245
Alt Wien jelzésű kék-arany mintás, bonbonier, matricás, alján apró lepattanással, jelzett, d: 9,5 cm, m: 5 cm 1161045
11148
245
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, 6 db kistányérral, 1 db süteményes tállal, hibátlan, jelzett 1161206
11149
245
Kínai porcelán váza, lepattanással, m: 19 cm 1159530
11150
245
Csehszlovák porcelán tálka, mitológiai jelenettel, jelzett, kis kopásnyommal, 13x8 cm 1161278
11151
245
Club Seven feliratú porcelán pizzás tál, hibátlan, jelzés nélkül, d: 29 cm 1161297
11152
245
Kínai sárkánymintával díszített porcelán tálak, 4 db, hibátlanok, jelzettek, d: 23 cm 850908
11153
245
Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft