cca 1910-1915 G. Freytags Karte vom Europäischen Rußland(Oroszország európai részének térképe), Freytag&Berndt Wien, kartonra kasírozva, 48x36 cm / cca 1910-1915 Russia in Europe, Map of Freytag&Berndt, Vienna, 48x36 cm
1927 Salgótarján R.T. város belterülete, a középületek felsorolásával, melléklet Dr. Dornyay Béla: "Salgótarján és a Karancs-Medves-vidék részletes kalauza" című munkájához, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, paszpartuban, szélén kis sérüléssel, 42x34 cm
Katonai atlasz. Bp., Magyar Honvédség Térképész Szolgálata, 2005. Számos térképpel, pl. áthajtási térképvázlatok, csomóponti vázlatrajzok, stb., különböző léptékben. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Kína atlasza, 32 db kétoldalas térkép az egyes tartományokról, hozzá tartozó, földtani, paleontológiai leírással, kínai nyelven. Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1944 22 db amerikai katonai térképszelvény a Közép-Duna-medencéről, benne nagyrészt az akkori Magyarország területével (települések és tágabb környékeik: Budapest, Szombathely, Sopron, Debrecen, Nagyvárad, Kassa, Munkács, Ungvár, stb.), 1:100000, Army Map Service, jelmagyarázattal, szószedettel, különböző méretben
cca 1923 Geologische Übersichtskarte von Westserbien. Sandschak-Novipazar und Ostmontenegro. Nyugat-Szerbia geológiai áttekintő térképe, 1:200000, szerk. id. és ifj. Lóczy Lajos, Bp., Klösz Gy. és fia Térképészeti Műintézet, 137,5×82,5 cm
Magyarország etnográfiai térképe. Ethnographical Map of Hungary. 1:1000000. Bp., 1927, Kókai L. Az 1927. évi térkép modern reprintje, jó állapotban, 56×84 cm / Reprint of the original 1927 edition, in good condition.
cca 1900 Zsibó környékének geológiai térképe, 1:75000, Hofmann Károly 1878. évi felvétele alapján készítette Telegdi Roth Lajos, Bp., Kogutowicz és Társa Magyar Földrajzi Intézet, 45×37,5 cm
cca 1874 Geologisch-montanistische Studien über Rézbánya, Tafeln I-V., František Posepný (1836-1895) bányageológus különféle kőnyomatos térképei, Magyar Földrajzi Intézet, különböző léptékben és méretben
Carta geologica del Vesuvio. Geological Map of the Vesuvius. 1:15000, Firenze, 2003, SELCA. Jelmagyarázattal, olasz és angol nyelvű rövid ismertető leírással, 93,5×131 cm