Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 138

8db-os szocialista kitüntetés tétel, mind dísztokban, közte "Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" miniatűrrel, "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" miniatűrrel, "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" szalagsávval és miniatűrrel T:1,1-,2
31126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
8db-os jelvény, kitüntetés tétel, benne "Pedagógus Szolgálati Emlékérem", "Az oktatásügy kiváló dolgozója" (2x), "Aranydiplomás Pedagógus", "Gyémántdiplomás Pedagógus" T:1-,2
31127.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
6db klf szocialista díjérem és plakett, közte "1950. "Honvéd Sportversenyek" Br plakett, 1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle kerületi döntőjén elért eredményért" fém emlékérem (40mm) T:2,2-
31128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
9db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte 1971. "V. Országos Úttörő Találkozó 1946-1971" zománcozott fém kitűző, DN "Vasutasok Szakszervezete 1896" zománcozott fém jelvény T:vegyes
31129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
9db-os vegyes magyar jelvény tétel, közte "Törzsgárda" (5x), "Vízügyi Törzsgárdatag 10 éves", "TSZ Dolgozó 15", 4 jelvény tokban T:2
31130.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
9db-os kitüntetés tétel: 1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalaggal + "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" cink kitüntetés mellszalaggal + "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal + Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" Br kitüntetés mellszalaggal és kardokkal. Szign.: Grienauer + Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalaggal + Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel + fekete bársony kitüntetés tartó tálca "1914-1918" felirattal T:2,2- 9pcs of decorations: Hungary 1914. "Medal for Bravery, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with ribbon. Sign: LEISEK + Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" zinc decoration with not original ribbon + "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon + 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" Br medallion with ribbon and swords. Sign: Grienauer + Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration with ribbon + Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and miniature + black holder for decorations, with "1914-1918" subtitle C:XF,VF
31131.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
10db-os jelvény tétel, benne tűzoltó jelvények, "Önkéntes Tűzoltó", "Eredményes Munkáért", valamint "Oroszlányi Szénbányák 30 éves Törzsgárda", "Zilahy Alapítvány", "Magyar Jégkorong Szövetség" T:1-,2
31132.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
10
10db-os jelvény tétel, benne "Magyar Vitorlás Szövetség", "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető", "ELTE", "Magyar Igazság", valamint tűzoltó jelvény T:2
31133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
10db-os jelvény tétel, benne "Őrmester Biztonsági Szolgálat", "Tiszai Vegyi Kombinát Törzsgárda 25 év", "Budapesti Birkózó Szövetség", "Magyar Hadtudományi Társaság" T:1-,2
31134.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
10db-os jelvény tétel, egy kivételével mind városi címeres jelvény: "Derecske", "Hévíz", "Letenye", "Nagykanizsa", "Salgótarján", "Szeged", "Szekszárd", "Szigetvár", "Magyar Posta 10 éves Törzsgárda" T:2
31135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte 1946. "II. Országos Sportnapok 1946" zománcozott fém jelvény, ~1950. "Munkára-Harcra Kész II." zománcozott fém jelvény, DN "Karl-Marx-Stadt" fém kitűző T:vegyes
31136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
18db-os jelvény tétel főleg a szocialista időszakból, benne "1848-1948 100 éves a forradalom" futball díjérem, "Dózsa György Gimnázium", "Gerlos - Tirol" zománcozott fém jelvény T:vegyes
31137.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft