1911. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- ph., kopott aranyozás
Hungary 1911. "Bronze Military Merit Medal" decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF edge error, worn gilding