Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban...
11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (B...
Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp. (1926.) Natura. 320 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Gerincén kis kopással