Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 105

Schöpflin Aladár: Hatvani professzor feltámadása: elbeszélések. Bp., 1923, Franklin. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13275.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Szabó Dezső: Életeim. I.-II. Bp., 1965. Szépirodalmi. Papír védőborítóval.
13276.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban.
13277.

Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.
13278.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
13279.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával, Bp. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13280.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Végh Antal: Nincs béke az almafák alatt. 1-2. köt. Bp., 1996, szerzői kiadás. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
13281.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Feuchtwanger, Lion: A zsidó háború I-II. 1972. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13282.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
13283.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
13284.

11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (B...

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
13285.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
13286.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft