Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 105

13287.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
13288.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
13289.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Ortutay Gyula (szerk.):Székely népballadák. Fametszetekkel díszítette: Buday György. Kiadói egészvászon kötésben.
13290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Shakespeare remekei I., III., IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé sérültek, kissé kopott állapotban.
13291.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
13292.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
13293.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
13294.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,97
74,29
13295.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
13296.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
13297.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
13298.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft