8 000 Ft
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Társulat kiadása. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopott, egyébként jó állapotban, belső címlapnál a hártyalap kijár.