Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1171908
31223
246
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója - Közlekedés Építészet" zománcozott fém jelvény nem saját tokban, hátoldalán sorszám T:2 1103872
31224
246
Numizmatika
1952. "Szakszervezetek II. Országos Alapfokú Tornász Csapatbajnoksága SZ.O.T. I." aranyozott Br díj plakett (90x63mm) T:2- 1155464
31225
246
Numizmatika
1954. "Dunai árvízvédelemért" Br jelvény (37mm) T:2- 1172765
31226
246
Numizmatika
1954. "MHK (Munkára, harcra kész) Igazolvány" 1166518
31227
246
3800
Numizmatika
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" aranyozott, zománcozott jelvény (44x31,5mm) T:2 1169781
31228
246
Numizmatika
1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, miniatűrrel dísztokban T:2 1166484
31229
246
Numizmatika
~1960. "A Technika Ifjú Mestere II." zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba 1171916
31230
246
Numizmatika
~1960-1970. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1899" Zn, aranyozott és ezüstözött fém díjérmek (12x) szalagon nyakörvekkel + 1966. "B.K.K.Sz. 1966 III." cink kenus díjérem szalagon + 1970. "V. Ker. Női P. Bajn. 1970 I" cink asztalitenisz díjérem szalagon T:2,2- 1164536
31231
246
Numizmatika
~1960-1970. "Kiváló Újító" kitüntetés bronz fokozata miniatűrrel + "A Haza Szolgálatáért" kitüntetés bronz fokozata mellszalagon + 1940. "1900-1940" Br érem szalagon T:2 1169371
31232
246
Numizmatika
~1960-1980. "MNB (Magyar Nemzeti Bank" sorszámos, fém belépőjelvénye T:2 1103836
31233
246
Numizmatika
1964. "65. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár Budapest / III. Díj" Br díj plakett (87x68mm) T:2 1166467
31234
246
Numizmatika
1967. "150 éves a magyar gőzhajózás - Carolina / MHRT Hunyadi" Br emlékérem füllel (30mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft