Bolhapiac Tételek száma: 472
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1181027
11431
247
Flea Market
Parkell toll eredeti tokjában és egy Rotring Tikky töltő ceruza, új szerű állapotban 1174627
11432
247
Flea Market
Alpakka késtartó szett 6 darab / knife holder 1176820
11433
247
Flea Market
cca 1930 Ujágh Árpád fém asztali persely, kulcs nélkül 8x7 cm 1178467
11434
247
Flea Market
J. Nowotny NFG füles tál, alpakka, rozsda nyomok, 21×16 cm 1178456
11435
247
Flea Market
Terta dinamó jelzett, 11×10 cm 1173785
11436
247
Flea Market
Nagy méretű, kirakós pecsétnyomó, 15x6x5cm 1180275
11437
247
Flea Market
1951, 1953 Bontatlan sebkötöző csomag, 2 db 1174709
11438
247
Flea Market
Vegyes alpakka evőeszköz-készlet: 3 db kanál, 1 db tortaszedő villa, különböző méretben 1173884
11439
247
Flea Market
Vegyes régi írótoll-hegy, 40db, +49db vegyes régi rajztoll-hegy 1173794
11440
247
Flea Market
Spitz Testvérek, Órás és Ékszerészek,Bp., V. Bálvány u. 2sz., papír, d:10cm 1176301
11441
247
Flea Market
cca 1980 Texas zsebszámológép eredeti dobozában, leírással 1132920
11442
247
Flea Market
Retró voltmérő műszer, d: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft