Bolhapiac Tételek száma: 472
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1160968
11311
247
Flea Market
Alumínium szénsavpatron tartó doboz, 10 db használt patronnal, "betétdíj 3 Ft" 9,5×6 cm 1180738
11312
247
Flea Market
Cities XL számítógépes játék, papírtokban, bontatlan csomagolásban 1174349
11313
247
Flea Market
Vízszintmérő fa tokban, h: 14 cm 1176935
11314
247
Flea Market
Régi népies párna huzat, sérült, vászon, 44×54 cm 1176861
11315
247
Flea Market
Retro szemüvegek, összesen: 7 db 1176531
11316
247
Flea Market
Biedermeier gyertyatartó, réz, m:7,5cm 1176528
11317
247
Flea Market
Biedermeier gyertyatartó, réz, m:13,5cm 1179585
11318
247
Flea Market
Salvador tabletta, gyógyszeres fémdoboz, 6x2,5cm 1179598
11319
247
Flea Market
Parker golyóstoll, jelzett 1179594
11320
247
Flea Market
Töltőceruza + Bohémia ceruza betétek 3 nem teljes doboz, + Turán üres ceruzabél doboz 1179590
11321
247
Flea Market
Elemlámpák, működnek, 2db, 14cm, 6cm 1173775
11322
247
Flea Market
Colop A17 mini pecsétnyomó, 7x2cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft