Christofle ezüstözött asztali alátét, jelzett, üveggel(sérült), d: 18... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/247/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~1000010/Christofle-ezustozott-asztali-alatet-jelzett-uveggelserult-d-18-cm-uveg-d-19-cm~II1174786
1174786
11545
247
Flea Market
Leírás: Christofle ezüstözött asztali alátét, jelzett, üveggel(sérült), d: 18 cm, üveg d: 19 cm
: vörös_iván