Festmények és grafikák Tételek száma: 275
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1091892
10012
247
26000
Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm 1152476
10013
247
Biai-Főglein István (1905-1974): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, 24×30 cm 1133092
10014
247
26000
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm 1180751
10015
247
Bihary jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, farost (apró hibákkal), üvegezett keretben, 14×14 cm 1180752
10016
247
Bihary jelzéssel: Erdő részlet II. Olaj, farost (hibákkal), üvegezett keretben, 14×20 cm 543155
10017
247
Blahos Rudolf (1917-1986): Balatonföldvár. Akvarell, papír,jelzett, paszpartuban, 30x38 cm 543294
10018
247
Blahos Rudolf (1917-1986): Tanácskozás, vegyes technika, papír, jelzett, 25x32 cm 1173743
10019
247
Boldizsár István (1897-1984): Déli napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, gyűrött, 12×28 cm 1178090
10020
247
Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm 1063210
10021
247
Bozó jelzéssel: Vázlatok, vegyes méretben és minőségben, néhány jelzett, 16db 1175763
10022
247
40000
Böhm Lipót (1916-1995): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 60×80 cm 1176239
10023
247
Bfy jelzéssel: Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft