3 400 Ft
cca 1944-1945 Budapest első bombatalálatai után készült fényképek, Tiszavölgyi József felvételei, feliratozva, minden kép sérült, szakadt (hasonlóan), restaurálást igényel, 21 db fotó, 9x12 cm