3 600 Ft
9,55 EUR, 10,29 USD
La Fontaine, Jean de: Fables choises. Válogatott mesék. Ford.: Radnóti Miklós, bev. Sőtér István. Bp., [1947], Franklin (Kétnyelvű remekművek 3.). Kopott, szakadozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.