Z. Tábori Piroska: Dugó Dani viszontagságai. Bp., 1933, Dante Könyvkia... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/247/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000040/Z-Tabori-Piroska-Dugo-Dani-viszontagsagai-Bp-1933-Dante-Konyvkiado-Diszes-gerincu-kis~II1174367
1174367
13550
247
Leírás: Z. Tábori Piroska: Dugó Dani viszontagságai. Bp., 1933, Dante Könyvkiadó. Díszes gerincű, kissé kopott félvászon kötésben.
: vörös_iván