Folk György: Eszközrendszer az autószerelő szakmai oktatásának II. évfolyamához. Bp., 1975, Szakoktatási Pedagógiai Intézet. Papírkötésben, jó állapotban, egyéb segédletekkel egy vászonkötésű mappában.
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
Móczár Miklós-Vitéz Török Imre: Gazdasági ismeretek az elemi népiskolai tanítóképző-intézetek I. osztálya használatára. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.
Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey. Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.