Könyvek: Vallás

Tételek száma: 13

Szüntelen való örvendezésnek mestersége, mellyet a híres Sarasa Alfons Antal hasonló titulusú deák könyvéből készített Windheim Krisztián Ernest. Fordította L.B. Wesselényi Méria. Kolozsvár, 1784, Ref. Koll. betűivel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötés, gerince molyrágta, egyébként jó állapotban.
13463.

Szüntelen való örvendezésnek mestersége, mellyet a' híres Sarasa Alfons Antal hasonló titulusú deák könyvéből készített Windheim Krisztián Ernest. Fordította L.B. Wesselényi Méria. Kolozsvár, 1784, Ref. Koll. betűivel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötés, gerince molyrágta, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
13464.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
T. Goffine Lénárt: Katholikus oktató és épületes könyve. Szerk. Steck Xav. Ferenc. Magyarra fordították a bécsi Pázmány Intézeti Növendékek. Eger, 1871, Érseki Lyceum Könyvnyomdája. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13465.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
13466.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1991 A Szentatya Magyarországon. Rengeteg képpel illusztrált könyv. 120p.
13467.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
13468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Wekerle László: A szükségképenség (necessimus) bölcselete. Isten az ő teljes valóságában megismertetve (gyakorlati metafizika). Bp., 1894, Grill Károly. Kissé szakadt, kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13469.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
13470.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
13471.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
97,14
13472.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
13473.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
13474.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft