Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
984186
11027
247
14000
Antique
Maksymets Viktor: Díszesen faragott fém kapcsos táska farkasos fogantyúval, pácolt hársfa, jelzett, 55×35×5,5 cm 1175833
11028
247
Antique
Gyümölcscsendélettel díszített fém keretes fajansz kínálótál, jelzett, 26x15x5 cm 1175840
11029
247
Antique
Gyümölcscsendélettel díszített fém keretes fajansz kínálótál, jelzett, 26x16x3 cm 1173485
11030
247
Antique
Régi osztrák fém-fajansz-fa présgép, "Konrad Krell Wiesbaden" jelzéssel, kopásnyomokkal, m: 37 cm 951503
11031
247
Antique
Gebrüder Brünner Wien szecessziós petróleum lámpa, búra nélkül, testen hajszálrepedéssel, jelzett, festett mázas kerámia, réz szerelékkel, m:33 cm/ Art noveau ceramic table oil lamp, Gebrüder Brünner Wien 1146160
11032
247
Antique
Szecessziós füles kínáló, javított, apró csorba az üvegbetéten, jelzés nélkül, fém, d:18,5 cm, m:23 cm 1178578
11034
247
Antique
cca 1900 Sétapálca ezüst (Ag.) fogórésszel, jelzett, apró repedés az alsó fém védőn, pácolt keményfa nyéllel, monogramos (SK), m:86 cm 1178640
11035
247
Antique
cca 1900 Sétapálca csont fogórésszel ezüst (Ag.) gyűrűvel, jelzett, jó állapotban, pácolt keményfa nyéllel, monogramos (FA), m:86 cm 1177354
11036
247
Antique
cca 1873 Antik réz lábos fedővel, Kern István rézöntő mester budapesti műhelyéből, koronás "Beregvár" felirattal, jelzett ("Kern, B.Pest, 1821"), d: 17 cm 1179053
11037
247
Antique
Gyöngyház berakásos színházi látcső, jelzés és tok nélkül,9x6cm 1175874
11038
247
Antique
Indonéz ünnepség, aprólékos fa faragás, falikép, d:47 cm 1174591
11039
247
15000
Antique
Tajték szipka, faragott vándor díszítéssel, borostyán szopókával, eredeti bőr tokban, cca 9,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft