Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1174655
19024
247
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) női cigarettatárca, címerrel díszítve, jelzett, 62,4 g / Silver(Ag) cigarette case, with hallmark, 62,4 g 1174628
19025
247
Jewellery
cca 1900 Szűz Mária festett miniatűr porcelán medál arany kerettel / Porcelain miniature with gold frame 1180405
19026
247
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerek: medál(2 db), gyűrű(2 db), bross, karkötő(h: 19 cm), fél pár fülbevaló, jelzettek, br: 44,7 g 1175772
19027
247
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 13 cm, 39,8 g 1177572
19028
247
Jewellery
Ezüst cukorcsipesz, jelzett, Ag., 45,6gr.,13cm / Silver sugar tongs, marked, Ag. 45,6gr. 13cm 1175816
19029
247
Jewellery
Patent ezüst(Ag) utazóóra, javított, de a pontosság nem garantálható, jelzett, br: 52,1 g 1178904
19030
247
Jewellery
Ezüst (Ag.) evőeszközök, jelzettek, kettő monogrammal, nettó:156 g 1175800
19031
247
46000
Jewellery
Oroszlános ezüst(Ag) cukortartó doboz, jelzett, m: 11,5 cm, 12x10 cm, 158 g 1174601
19032
247
40000
Jewellery
cca 1920 Elgin utazóóra "Illinois W.C.Co. Elgin Sterling" jelzésű, részben aranyozott sterling ezüst (Ag) tokban, vésett növényi ornamentikával, fedelén festett zománcozott díszítéssel. Szép állapotú, az óra jól jár / Elgin travel watch in sterling silver case with floral ornament, and enamel decoration on lid, gold plating inside, hallmarked "Illinois W.C.Co. Elgin Sterling". Watch works well, al... 986907
19033
247
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm 1106978
19034
247
Jewellery
Ezüst (Ag.) hajkefe, ruhakefe, jelzettek, jó állapotban, összesen:2 db, h:14-27 cm, bruttó:615 g 1175746
19035
247
65000
Jewellery
Rózsákkal díszített ezüst(Ag) kínáló, jelzett, m: 13 cm, 14x14 cm, 159,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft