Nyomtatványok Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1174663
13045
247
Printed Materials
1957-1969 Az autó-motor autós magazin 4 lapszáma, érdekes írásokkal és képekkel, kissé kopott papírkötésben + ÁFOR üzemanyagtöltő állomások nyitvatartási ideje munka- és munkaszüneti napokon 1969. május 1-től 1969. szeptember 30-ig, tájékoztató füzet, kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban 1174540
13046
247
Printed Materials
cca 1957-60 Siófok fotókkal illusztrált kiadvány, kihajthatós, 20x49cm+ Balatoni Hetek, program füzet, pp.:23, 19x10cm 952604
13047
247
Printed Materials
1958 Foto 1958. év. V. évfolyam összes száma egybekötve. Egészvászon kötésben. 1176041
13048
247
Printed Materials
1959 Sz. Kovács Irén: Ki ez? Művészettörténeti társasjáték, ismertető füzettel, játékszabállyal, kártyákkal, eredeti dobozában 1178768
13049
247
Printed Materials
1959 A Műszaki Élet, A Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetségének Lapja XIV. évfolyamának 23. száma, benne a Népstadion hangosításáról szóló cikkel 1172954
13050
247
3800
Printed Materials
cca 1960 Csepel teherautó (Tefu szállítás) demonstrációs tábla, papír, 33x13cm 1179955
13051
247
Printed Materials
cca 1960-1970 3 db villamosplakát: "A vasút ma már a dolgozó népé!"; "Idejében vesd a mákot!"; Kína Múzeum", különböző méretben, jó állapotban 1177916
13052
247
Printed Materials
cca 1960-80 Vegyes nyomtatvány tétel,különböző méretben és minőségben, 14db 1131000
13053
247
Printed Materials
cca 1960 Rayonette Hungarotex az egyik legrégebbi magyar külkereskedelmi vállalat reklám plakátja, 20x14cm 1131019
13054
247
Printed Materials
cca 1960 Kertimag Vállalat reklám plakátja, kissé szakadt szélekkel, 22x32cm 1178239
13055
247
Printed Materials
cca 1960-1970 "Ne szemetelj... Ide dobd a hulladékot!" szórólap Bánhegyi tervezésében, kis gyűrődéssel, 24x16 cm 1160597
13056
247
Printed Materials
1960 a Füles magazin két lapszáma, IV. évf. 15. és 20. sz., kicsit kopott állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft