cca 1910-1930 Tóth és Társai hajlított fa- és modern kisbútorgyár (Bp. X., Kozma ucca 13.), termékismertető füzet, kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 8 p.
cca 1910-1950 5 db leporellófüzet olasz városokról: Nápoly, Pompeii, Róma, Velence, számos vedutával, díszes, dombornyomott, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban
cca 1910 Paris, St. Cloud, Versailles et Trianon. 50 Photogravures de N. D. Photographie. Párizs, Périer. 50 párizsi látkép. Aranyozott lapszélekkel, kicsit kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
cca 1910-1930 "Otto Velleuer/Velbert Eisen- und Metallgiesserei, Bronzewaren u. Schlossfabrik" zár, lakat és egyéb termékeket tartalmazó képekkel illusztrált katalógus, 54p /
cca 1910-1930 "Otto Velleuer/Velbert Eisen- und Metallgiesserei, Bronzewaren u. Schlossfabrik" catalogue, 54p