3 000 Ft
cca 1910 Paris, St. Cloud, Versailles et Trianon. 50 Photogravures de N. D. Photographie. Párizs, Périer. 50 párizsi látkép. Aranyozott lapszélekkel, kicsit kopott, dÃszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.