1894 "Hazánk volt legnagyobb fia, Nyitra város volt dicső díszpolgára Kossuth Lajos gyászos elhunyta fölött tartott rendkívüli közgyűlés jegyzőkönyve és emlékbeszédek, 23p
1895 A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Feszty Árpád festménye után metszette Morelli Gusztáv. Bp., Könyes Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedő Rt. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, helyenként későbbi ragasztással, kis szakadásokkal. Kopott, gazdagon díszített, festett vászonkötésben.
1896 Gyermekeket és kis versikéket ábrázoló naptár színes litho oldalakkal, hiánytalan, de az utolsó lap sérült. / 1896 Vintage litho calendar 30x25 cm