2 000 Ft
1927 A Budai hegyek térképe, kiadja a magy. kir. állami térképészet, vászontérkép, 69x49 cm, hozzá Dr. Vigyázó János: Budai hegyek részletes kalauza és térképe. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.