Cartographia Hungarica I. Magyar Helikon, 1972. 10 db XVI. és XVII. sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/247/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~1000026/Cartographia-Hungarica-I-Magyar-Helikon-1972-10-db-XVI-es-XVII-szazadi-Mo-terkep-fakszimil~II1176125
1176125
12769
247
Maps
Leírás: Cartographia Hungarica I. Magyar Helikon, 1972. 10 db XVI. és XVII. századi Mo. térkép fakszimile kiadása kísérőfüzettel, kiadói mappában
: vörös_iván