11 db MODERN geológia témájú képeslap, néhány nagyobb méretű, valamint 6, 5 és 5 darabos képeslap sorozat geológiai témában / 11 modern motive cards, geology, some big-size postcards, postcards series (16 postcards), good quality
Modern militária képeslap tétel - 33 db 19. századi katonai lap, egy kivételével megíratlanok / 33 mainly unused modern postcards of 19th century military uniforms, generals
A Magyar Sors - bajtársi levelezés I. sz. (hadtörténeti) sorozata. Szerk. Kuthy Ferenc. 14 darabos (hiányos!) képeslapsorozat K. Nagy Sándor rajzaival. A lapok hátoldalán az 1948-as abonyi Terv- és Versenykiállítás, illetve az 1947-es Nagyabonyi Kultúrnapok alkalmi bélyegzése látható.