9db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte 1971. "V. Országos Úttörő Találkozó 1946-1971" zománcozott fém kitűző, DN "Vasutasok Szakszervezete 1896" zománcozott fém jelvény T:vegyes
13db klf vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel fém dobozban, közte DN "A Vörös Zászló Hőseinek Útján 50" zománcozott fém jelvény, "Belker 20 év Törzsgárda" zománcozott fém kitűző T:2
25db-os többségében klf vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, DN "Szöv. Ipar 10 éves Törzsgárda" zománcozott fém jelvény, "Szigetvár" zománcozott fém gomblyukjelvény, "Borsod Megyei Testnevelési és Sporthivatal - Miskolc" zománcozott fém jelvény füllel T:vegyes
Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" aranyozott fém jelvény "Brüder Schneider Wien Ges. Gesch." gyártói jelzéssel (46x34mm) T:1- Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" gilt metal badge with makers mark "Brüder Schneider Wien Ges. Gesch." (46x34mm) C:AU
Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" aranyozott, zománcozott fém jelvény (46x34mm) T:2- tű nélkül Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" gilt, enamelled metal badge (46x34mm) C:VF without pin
Ausztria / Bécs 1928. "10. Német Szövetségi Énekverseny Bécsben" Br jelvény "J.TAUTENHAYN - J. CHRISTLBAUER WIEN" gyártói jelzéssel (40x31mm) T:2 Austria / Vienna 1928. "10th German Federal Singing Competition in Vienna (10. Deutsches Sängerbundfest Wien)" Br badge with makers mark "J.TAUTENHAYN - J. CHRISTLBAUER WIEN" (40x31mm) C:XF
Ausztria ~1940-1950. "Síiskola, Flubachalm Oberlautern" zománcozott fém jelvény "Forth Wien VI" gyártói jelzéssel T:2 Austria ~1940-1950. "Ski School, Flubachalm Oberlautern" enamelled metal badge with makers mark "Forth Wien VI" C:XF
Ausztria ~1940-1950. "Síiskola, Wiesenegg" zománcozott fém jelvény hátoldalon gyártói jelzéssel T:2 Austria ~1940-1950. "Ski School, Wiesenegg" enamelled metal badge with makers mark on the back C:XF
Csehszlovákia 1981-1983. "Szabadka, Budapest, Körmöcbánya" pénzverdék sportegyesületeinek versenydíjai (2x), eredeti tokokban T:1 Czechoslovakia 1981-1983. "Subotica, Budapest, Kremnica" awarding medals of sport clubs of mints (2x), in original cases C:UNC
Olaszország 1978. 2db klf kerékpáros díjplakett sérült eredeti tokban (90x185mm, 90x130mm) T:1- Italy 1978. 2pcs of diff cycling award plaque in original damaged cases (90x185mm, 90x130mm) C:AU