Németország / Weimari Köztársaság 1926. 5M (2x) egyik 7 jegyű sorszámmal, a másik 8 jegyű T:III,III- Germany / Weimar Republic 1926. 5 Mark (2x) one with 7 digit serial, the other with 8 digits C:F,VG
Németország / Weimari Köztársaság 1929. 10M (2x) + Német 3. Birodalom 1933. 50M (2x) T:II,III Germany / Weimar Republic 1929. 10 Mark (2x) + German Third Reich 1933. 50 Mark (2x) C:XF,F
Németország / Weimari Köztársaság 1929. 10M + 20M + Német 3. Birodalom 1935. 100M + 1942. 5M T:III,III- Germany / Weimar Republic 1929. 10 Mark + 20 Mark + German Third Reich 1935. 100 Mark + 1942. 5 Mark C:F,VG
Német 3. Birodalom / Német megszállt területek 1940-1945. 50pf + 1M + 2M + 5M T:III, restaurált German Third Reich / German occupied territories 1940-1945. 50 Pfennig + 1 Mark + 2 Mark + 5 Mark C:F,restored
Német 3. Birodalom / Cseh-Morva Protektorátus 1942. 500K 2. kiadás T:I,I- apró sarokhajlás és kopás German Third Reich / Protectorate of Bohemia and Moravia 1942. 500 Korun 2nd issue C:UNC,AU tiny corner wear and bend Krause 12
Német 3. Birodalom/Cseh-Morva Protektorátus 1942. 1000K 2. kiadás T:I,I- kis sarokkopás German Third Reich/Protectorate of Bohemia and Moravia 1942. 1000 Korun 2nd issue C:UNC,AU small corner wear Krause 15