Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 132
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1145404
13374
248
Georges Marilly: L'Apprentissage Amoureux. Preface de Paul Reboux. Illustrations de Paul-Emile Becat. Paris, 1959. Le Livre du Bibliophile, Sok erotikus illusztrációval. Fűzve, papírkötésben. / with many erotic iullustrations 1183394
13375
248
Dániel Ferenc (szerk.): Kortásunk a film. Bp., é.n., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton kötésben. 1041896
13376
248
Kenedi Géza: Feminista tanulmányok. Magyar Könyvtár. Szerkeszti Radó Antal. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói papír kötésben. 1133479
13377
248
3400
Gellért Oszkár: Testvérbánat csillaga. Régi és uj versek 1900-1922. Első kiadás. Gyoma, 1922, Kner. 160 l. A fametszésű könyvdíszeket Jaschik Álmos rajzolta. Fűzve, kiadói borítóban. Körülvágatlan 1166848
13378
248
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Második rész: A boldog szerelem. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben. 1131284
13379
248
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben. 1165389
13380
248
Máday Béla dr. (szerk.):Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. 1943, Fiatal Magyarság Szövetség Kiadása. Kissé rongyos kiadói papír kötésben. 1184018
13381
248
Magyar vasutak albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban. 1183637
13382
248
Rosta Erzsébet - Joshi Bharat: Tenyérjóslás: tenyerünkben a jövő? h. n., 1988, Ötlet. Papírkötésben, jó állapotban. 1184057
13383
248
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban. 1076361
13384
248
Ráth Végh István: Hatalom és pénz. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 1065966
13385
248
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft